Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft, stomme i lövträ, hjultrissor, höjd ca 103 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

916928

2021-05-18