Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft, stomme i lövträ, hjultrissor, höjd ca 103 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
916928
2021-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här