Klubbat för:
22 000 EUR
Utropspris
12 000 EUR
CONSTANTINE KOROVIN (1861-1939) efter regnskuren i Paris, signerad samt märkt Paris, olja på träpannå, 40x32 cm
916935
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här