Constantin Korovine oljemålning

Klubbat för:

22 000 EUR

Utropspris

12 000 EUR

CONSTANTINE KOROVIN (1861-1939) efter regnskuren i Paris, signerad samt märkt Paris, olja på träpannå, 40x32 cm

916935

2021-05-23