Klubbat för:
22 000 EUR
Utropspris
20 000 EUR
CONSTANTIN KOROVIN (1861-1939) gatuliv i Paris, signerad, märkt Paris, daterad 1932, olja på pannå, 31x39 cm
916940
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här