Constantin Korovin oljemålning

Klubbat för:

22 000 EUR

Utropspris

20 000 EUR

CONSTANTIN KOROVIN (1861-1939) gatuliv i Paris, signerad, märkt Paris, daterad 1932, olja på pannå, 31x39 cm

916940

2021-05-23