Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, rokokostil, tidigt 1900-tal, 3 lådor, fanér i bl a mahogny, dekorativa beslag samt nyckelplåtar i mässing, nyckel finns, höjd ca 86 samt 94x58 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

916942

2021-05-18