850 SEK
1 500 SEK
SIDENMÅLNING, Kina, 1900-tal, motiv av pion, kalligrafi, ca 22x26 cmPROVENIENS: Enligt uppgift Carl Kempe (1884-1967)
916947
2021-05-19