Diktafon 1900-talets början

Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början
Diktafon 1900-talets början

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIKTAFON, 1900-talets början, USA, märkt Dictaphone Corporation 1912, med vaxrullar, höjd ca 25 cm

Slitage, några vaxrullar trasiga, ej funktionstestad, SAV garnterar ej funktionen

916953

2021-05-18