Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
LEKSAKSBILAR, 13 st, 1900/2000-tal, 5 st i originalemballage, lackerad metall samt plast, största emballaget höjd ca 13, 30x18 cm
Några med lösa delar, smärre slitage, funktionen garanteras ej
916954
2021-05-18