Ed Finnell fotografi föreställande Elton John

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, C-print, ca 40,5x50,5 cm

Kuntoraportti

Oramat blad

916957

Päivämäärä:

2021-05-21