Ed Finnell fotografi föreställande Paul McCartney

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Paul McCartney, "Wings Over America Tour", Los Angeles, 21 Juni 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 13/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 50,8x40,6 cm

Oramat blad

916959

2021-05-21