Klubbat för:
800 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young & The Stray Gator, Harvest Tour, Bakersfield Civic Auditorium, 11 Mars 1973, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 40,6x50,8 cm
Oramad
916970
2021-05-27