Stig Blomberg Relief

Stig Blomberg Relief
Stig Blomberg Relief
Stig Blomberg Relief
Stig Blomberg Relief
Stig Blomberg Relief
Stig Blomberg Relief
Stig Blomberg Relief
Stig Blomberg Relief

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STIG BLOMBERG (1901-1970): "Snöfrid", relief, gips, signerad och titulerad "Snöfrid", Stig Blomberg, 27x28,5 cm

Kuntoraportti

Smärre fläckar samt slitage

916984

Päivämäärä:

2021-05-17