Stig Blomberg Relief
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STIG BLOMBERG (1901-1970): "Snöfrid", relief, gips, signerad och titulerad "Snöfrid", Stig Blomberg, 27x28,5 cm
Kuntoraportti
Smärre fläckar samt slitage
916984
Päivämäärä:
2021-05-17