Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
KORGSTOLAR, ett par, ca 1980-tal, lösa sitt och ryggplymåer, svart textilklädsel, ryugghöjd ca 75, bredd 80 sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, avtagbar klädsel
916998
2021-05-18