Korgstolar 2 st rotting

Korgstolar 2 st rotting
Korgstolar 2 st rotting
Korgstolar 2 st rotting
Korgstolar 2 st rotting
Korgstolar 2 st rotting
Korgstolar 2 st rotting

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

KORGSTOLAR, ett par, ca 1980-tal, lösa sitt och ryggplymåer, svart textilklädsel, ryugghöjd ca 75, bredd 80 sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, avtagbar klädsel

916998

2021-05-18