Tillbaka till katalog
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beskrivning
OMEGA, armbandsur, Seamaster De Ville, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, fixoflexarmband, diameter 34 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
917004
Datum:
2021-05-23