Tillbaka till katalog

Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur

Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur
Omega Seamaster De Ville herrarmbandsur

Klubbat för:

8 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OMEGA, armbandsur, Seamaster De Ville, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, fixoflexarmband, diameter 34 mm

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

917004

Datum:

2021-05-23