Swedish Grace Louise Adelborg

Swedish Grace  Louise Adelborg
Swedish Grace  Louise Adelborg
Swedish Grace  Louise Adelborg
Swedish Grace  Louise Adelborg
Swedish Grace  Louise Adelborg
Swedish Grace  Louise Adelborg
Swedish Grace  Louise Adelborg
Swedish Grace  Louise Adelborg
Swedish Grace  Louise Adelborg
Swedish Grace  Louise Adelborg

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LOUISE ADELBORG, "Swedish Grace", 60 dlr, Rörstrand, fältspat, dekormodell "Gracil," bestående av: 12 mattallrikar, 18 förrättstallrikar, 10 kaffekoppar med fat, 5 såsskålar, 3 ovala uppläggningsfat, 6 mindre serveringsskålar, 6 större serveringsskålar

Ingår i temaauktion Bankflytten

smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, enstaka nagg kan förekomma

917011

2021-05-20