Hörnskänk

Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÄNK, gustaviansk stil, 1940-tal, delvis skuren dekor, höjd ca 107, 69x46,5 cm, nyckel finns

Smärre slitage

917013

2021-05-19