Oidentifierad konstnär, oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal): Torgmotiv, signerad Langham -93, olja på pannå, 27x36 cm

917017

2021-05-18