Leonidas herrarmbandsur

Leonidas herrarmbandsur
Leonidas herrarmbandsur
Leonidas herrarmbandsur
Leonidas herrarmbandsur
Leonidas herrarmbandsur
Leonidas herrarmbandsur
Leonidas herrarmbandsur
Leonidas herrarmbandsur
Leonidas herrarmbandsur
Leonidas herrarmbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEONIDAS, armbandsur, stålbaksida, 1940/50-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 792255, cal Landeron 48, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, defekt kronograf

917019

2021-05-23