Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, renässans stil, svartmålat, höjd 110, 84x48 cm

Smärre bruksslitage, saknar nyckel

917022

2021-05-17