Champagnekylare Pol Roger

Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger
Champagnekylare Pol Roger

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, tidigt 1900-tal, Pol Roger, nysilver, hänklar i tenn i form av vinblad i tenn, medföljer nyckelring, höjd ca 20, diameter 20 cm

Bruksslitage , bucklor kring sarg

917060

2021-05-18