Salladsbestick Minerva Paris

Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris
Salladsbestick Minerva Paris

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SALLADSBESTICK, 2 dlr, silver, Minerva Paris, tidigt 1900-tal, silver samt bakelit sk. "ivorit", i originalschatull med förgylld dekor i form av akantus, längd ca 28 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, missfärgningar

917073

2021-05-18