Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, 1900-talets första hälft, modell "Filet Contour", Frankrike, stämplade Minerva, Paris, längd ca 15 cm, total vikt 147 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage
917075
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här