Ostrongafflar silver

Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver
Ostrongafflar silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, 1900-talets första hälft, modell "Filet Contour", Frankrike, stämplade Minerva, Paris, längd ca 15 cm, total vikt 147 g

Bruks- och åldersrelaterat slitage

917075

2021-05-24