Halsband
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
HALSBAND, sterlingsilver, modell Venetia, integrerad disk med fasettslipad bergkristall, justerbar längd, lås i form av springring, längd ca 71-81 cm, vikt ca 17.6 g
Korsformad berlock medföljer, silver delvis förgylld, korsarmar med fasettslipat glas
Medföljande kors med naggar.
917082
2021-05-29