Halsband

Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband
Halsband

Klubbat för:

1 100 SEK

800 SEK

HALSBAND, sterlingsilver, modell Venetia, integrerad disk med fasettslipad bergkristall, justerbar längd, lås i form av springring, längd ca 71-81 cm, vikt ca 17.6 g

Korsformad berlock medföljer, silver delvis förgylld, korsarmar med fasettslipat glas

Medföljande kors med naggar.

917082

2021-05-29