Ture Sjölander Paul McCartney

Ture Sjölander Paul McCartney
Ture Sjölander Paul McCartney

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TURE SJÖLANDER (född 1937): Paul McCartney, etat I, signerad och numrerad Ture Sjölander 116/135, färglitografi, bladmått ca 68x83 cm

Ej examinerad ur ram

917088

2021-05-17