Tedosa Kina 1700-tal Famille rose

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEDOSA, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), oktagonal form, famille verte, höjd ca 10, 8x5 cm

Nagg, lagningar

917097

2021-05-17