Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, stomme i mässing, 6 ljusarmar, 8 ljuspunkter, behängd med olikformade prismor, höjd ca 85, diameter 56 cm

Ej funktionstestad, slitage, två ljusarmar av

917115

2021-05-18