Oidenitiferad konstnär Kina

Oidenitiferad konstnär Kina
Oidenitiferad konstnär Kina
Oidenitiferad konstnär Kina
Oidenitiferad konstnär Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träsnitt, Kina, 18/1900-tal, ca 26x39 cm

Blekt, äldre skador med missfärgningar

917116

2021-05-18