Lampetter
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPETTER, ett par, 1900-talets andra hälft, stomme i trä, förgyllda, i form av lutor med spegelglas, rosetter upptill och tofs nedtill, två ljuskällor vardera, höjd ca 60, bredd ca 25 cm, medföljer lampskärmar
Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
917122
2021-05-18