Lampetter

Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPETTER, ett par, 1900-talets andra hälft, stomme i trä, förgyllda, i form av lutor med spegelglas, rosetter upptill och tofs nedtill, två ljuskällor vardera, höjd ca 60, bredd ca 25 cm, medföljer lampskärmar

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

917122

2021-05-18