Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad samt numrerad 35/333, litografi, ca 94x60 cm
917128
2021-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här