Litografi Bengt Lindström

Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström
Litografi Bengt Lindström

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad samt numrerad 35/333, litografi, ca 94x60 cm

917128

2021-05-19