Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
TERRIN, tenn, Santesson, 1900-talets början, skål på fot, med lock, hänklar i form av lejonhuvuden, höjd ca 27 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage
917155
2021-05-18