Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Konsthandeln, signerad Jirlow, numrerad 222 /380, litografi, ca 46x55 cm

917164

2021-05-18