Fåtölj engelsk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-talets fjärde kvartal, stoppad och klädd med mörkbrunt läder, dekor av pärlspik, djuphäftad rygg, längd 89, bredd 90, höjd 106, sitthöjd 46 cm.
Något bruksslitage.
917167
2021-05-29