Fåtölj engelsk stil

Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil
Fåtölj engelsk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-talets fjärde kvartal, stoppad och klädd med mörkbrunt läder, dekor av pärlspik, djuphäftad rygg, längd 89, bredd 90, höjd 106, sitthöjd 46 cm.

Något bruksslitage.

917167

2021-05-29