Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, en ljuspunkt, patinerad brons, kupa i färgat glas, höjd ca 41 cm
Kantnagg på kupan, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
917181
2021-05-18