Spegel Karl Johanstil

Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, fanérad med mahogny, 1900-talets början, Karl Johan-stil, skuren dekor av fleuroner och äggstavsbård, ca 138x73 cm

Smärre fanerskador

917185

2021-05-20