Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 200 SEK
MATTA, orientalisk, old, signerad, ull på bomullsvarp, ca 350x255 cm
Åldersrelaterad slitage, missfärgningar
917187
2021-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här