Matta orientalisk

Matta orientalisk
Matta orientalisk
Matta orientalisk
Matta orientalisk
Matta orientalisk
Matta orientalisk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 200 SEK

MATTA, orientalisk, old, signerad, ull på bomullsvarp, ca 350x255 cm

Åldersrelaterad slitage, missfärgningar

917187

2021-05-19