Kerstin Åsling Sundberg

Kerstin Åsling Sundberg
Kerstin Åsling Sundberg
Kerstin Åsling Sundberg
Kerstin Åsling Sundberg
Kerstin Åsling Sundberg
Kerstin Åsling Sundberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN ÅSLING SUNDBERG, "Eken", väggbonad, Skaraborgs läns hemslöjdsförening, signerad KÅS SLH, daterad 13 april 1970, ca 190x140 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

Smuts, överdel med hål efter tidigare upphängning

917195

2021-05-20