Kerstin Åsling Sundberg
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KERSTIN ÅSLING SUNDBERG, "Eken", väggbonad, Skaraborgs läns hemslöjdsförening, signerad KÅS SLH, daterad 13 april 1970, ca 190x140 cm
Ingår i temaauktion Bankflytten
Smuts, överdel med hål efter tidigare upphängning
917195
2021-05-20