Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, furu, delvis bemålat, två fällskivor, enkla grindar, höjd ca 75,5, samt 109x45, uppfällt 109x176 cm

Slitage, senare bemålat, kompletterat, ostadigt

917196

2021-05-19