Salongsgrupp rokokostil
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALONGSGRUPP, 3 dlr, bestående av: soffa samt ett par karmstolar, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm, soffans längd ca 121 cm
Bruksslitage, soffa med något löst sittande armstöd med limmning
917197
2021-05-19