Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSGRUPP, 3 dlr, bestående av: soffa samt ett par karmstolar, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm, soffans längd ca 121 cm

Bruksslitage, soffa med något löst sittande armstöd med limmning

917197

2021-05-19