Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, för DUX, stomme i bok, läderklädsel och canvas, stämplad Bruno Mathsson by DUX undertill, sitthöjd 28-38 cm
Slitage, märken, fläckar, skador
917198
2021-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här