Bruno Mathsson fåtölj

Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, för DUX, stomme i bok, läderklädsel och canvas, stämplad Bruno Mathsson by DUX undertill, sitthöjd 28-38 cm

Slitage, märken, fläckar, skador

917198

2021-05-19