Stolar
2021-05-19
917199
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, senare omgjorda, stomme av trä, ryggar med genombruten dekor, fast stoppade sitsar, klädsel av djurmönstrad textil, sitthöjd ca 45, rygghöjd 83 cm
Smärre slitage, senare tillkommen klädsel