Oljemålning Erik Jean
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
ERIK JEAN (1894-1970): kanalmotiv, signerad E. Jean, olja på pannå, ca 35x37 cm
Kuntoraportti
917204
Päivämäärä:
2021-05-22