Oljemålning Erik Jean

Oljemålning Erik Jean
Oljemålning Erik Jean
Oljemålning Erik Jean
Oljemålning Erik Jean
Oljemålning Erik Jean
Oljemålning Erik Jean

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

ERIK JEAN (1894-1970): kanalmotiv, signerad E. Jean, olja på pannå, ca 35x37 cm

Kuntoraportti

917204

Päivämäärä:

2021-05-22