Oljemålning Lars Herder

Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder
Oljemålning Lars Herder

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

LARS HERDER (1923-1976): Helsingborgsmotiv, signerad Lars Herder, olja på duk, ca 39x46 cm

917209

2021-05-22