Halsband bl a odlade pärlor

Halsband bl a odlade pärlor
Halsband bl a odlade pärlor
Halsband bl a odlade pärlor
Halsband bl a odlade pärlor
Halsband bl a odlade pärlor
Halsband bl a odlade pärlor
Halsband bl a odlade pärlor
Halsband bl a odlade pärlor
Halsband bl a odlade pärlor
Halsband bl a odlade pärlor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALSBAND, odlade pärlor, mestadels sötvatten, några saltvatten, delvis med silverlås, olika längder, ett collier med odlade saltvattenspärlor med lås i 18 k vitguld, dekor med 4 smaragder, HALSBAND, BROSCHNÅL, silver

Pärlor med slitage, skador förekommer, naturliga tillväxtmärken

917210

2021-05-23