Petter Thoen

Petter Thoen
Petter Thoen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943): Mr Tennis - "He had a great backhand but he hardly ever used it", signerad Thoen, numrerad 9/190, gicleéprint, i vit träram, bladmått ca 54x38 cm

Smärre fläckar och mjuk veck

917211

2021-05-17