Petter Thoen
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETTER THOEN (född 1943): Mr Tennis - "He had a great backhand but he hardly ever used it", signerad Thoen, numrerad 9/190, gicleéprint, i vit träram, bladmått ca 54x38 cm
Smärre fläckar och mjuk veck
917211
2021-05-17