Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLOR, 3 st, 1900-talets mitt, mahogny, 1 st med höjd 200, 60x24 och 2 st med höjd 200, 90x24 cm
Bruksslitage, fanerskador,
917218
2021-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här